3

Mass Effect: Andromeda PC PL [Torrent]

Mass Effect: Andromeda to najbardziej wyczekiwana gra 2017 roku.

W tej nowej odsłonie RPG przenosimy się do galaktyki Andromeda, a dokładnie do Gromady Helejosa.
Przeniesiono tutaj część ludzi i innych form życia w ramach programu Andromeda. Przez VI wieków podróżowali w transportowcach w stanie hibernacji. Wybudzeni nie wiedzieli co się działo w ostatnim jakże długim czasie. Nie mieli pojęcia o wojnie ze Żniwiarzami (poprzednia część Mass Effect).

Mass Effect 4 Andromeda PL torrent pobierz już teraz

Mass Effect: Andromeda | masseffectfans.com

Studio BioWare daje nam możliwość wyboru płci głównego bohatera, którego tworzymy od początku. Podczas rozgrywki to my musimy stworzyć drużynę z którą wchodzimy w relację. Ulepszono system dialogowy i interakcyjny między bohaterami. Głównym celem gry jest stworzenie nowego miejsca dla ludzkości.

Jeśli mamy znaleźć nowy przylądek dla ludzkości to znaczy, że musimy dużo eksplorować Wszechświat. Nic bardziej mylnego. Otóż w Mass Effect: Andromeda spędzimy długie godziny na poszukiwaniach. Poruszanie się miedzy planetami ułatwi nam statek Tempest, a eksplorację na powierzchni planety pojazd o nazwie Nomad. Na każdej z planet będziemy musieli zakradać się do wrogich baz by podglądnąć ich technologie, stoczymy wiele bitew (zatem będzie potrzebna nam broń. Z pomocą przyjdzie nam odrzutowy plecak w który wyposażono naszego bohatera).

W Mass Effect: Andromeda oprócz tradycyjnej kampanii będzie możliwość spróbowania sił w multiplayer-ze. Nie wiele będzie on odbiegał od mechaniki z Mass Effect 3. Twórcy gry obiecali że poprawiona została mechanika rozgrywki, wraz ze sztuczną inteligencją. Gra w wersji na konsole będzie działać w 30 klatkach na sekundę; na PlayStation 4 w rozdzielczości 1080p, a na Xboksach One w 900p.

 

 

 

admin

3 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *